Monday, November 28, 2022
Tags Sistemi

Tag: Sistemi

Bie sistemi në periferia, anulohen me qindra takime të emigrantëve

Në Qendrat e Emigrantëve pranë periferive, kryesisht në Athinë ditën e sotme ka rënë sistemi, për pasoj me qindra emigrantë nuk kanë mundur të...

Greqi, bllokohet sistemi për emigrantët, nuk mund të marrin asnjë shërbim

Prej dy ditësh ka rënë sistemi/platforma me anë të cilës mund të marrin shërbimet elektronike emigrantët në Greqi për lejet e tyre të qendrimit. Platforma...

Tsipras: Ryshfet dhe jo lëvizje simbolike radhët e ministrave të Micotaqis për tu vaksinuar

Ish-kryeministri i Greqisë dhe kryetari i opozitës greke, Aleksis Tsipras, i ka quajtur si “ryshfet” dhe jo lëvizje simbolike vënien në radhë të ministrave...

Most Read

A ka “peshq më të mëdhenj” se Berisha? Flet ambasadorja amerikane…

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, për të ndjekur nga afër stërvitjen ushtarake “Defender Europe 2021”. Ajo...

Qeveria shqiptare: “Kush hynë nga Greqia, 2 javë karantinë” reagojnë organizatat dhe emigrantët shqiptarë

Thirrje urgjente Komunitetit Teknik të Shëndetësisë, Ministrisë së Shëndetësisë, Institucionit të Presidentit të Republikës, Kryeministrit dhe Qeverisë Shqiptare, Avokatit të Popullit, institucioneve dhe organizatave...

Nuk do t’i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare…

Nuk do t'i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare... Bota e papergatitur per pandemine, por ne, shqiptaret e Greqise kishim...

Bie sistemi në periferia, anulohen me qindra takime të emigrantëve

Në Qendrat e Emigrantëve pranë periferive, kryesisht në Athinë ditën e sotme ka rënë sistemi, për pasoj me qindra emigrantë nuk kanë mundur të...