Saturday, October 24, 2020
Home Uncategorized

Uncategorized

Most Read

15-vjeçarja “lufton” me jetën! E prekur nga skolioza, familja nuk përballon dot operacionin

Kristjana 15-vjeçare ka nevojë për ndihmë. Ajo nuk ka shkuar asnjëherë në shkollë, nuk ka shoqe dhe njeh vetëm familjen e saj, por për shkak...

Rama ftesë Bashës: “Të bashkojme forcat dhe ekspertët. Eja t’I flasim popullit me një gjuhë”

Kryeministri i vendit Edi Rama i bëri sot thirrje publike opozitës shqiptare jashtë parlamentit të bashkëpunojnë për të fituar luftën, me të cilën po...

Rama ftesë Bashës: “Të bashkojme forcat dhe ekspertët. Eja t’I flasim popullit me një gjuhë”

Kryeministri i vendit Edi Rama i bëri sot thirrje publike opozitës shqiptare jashtë parlamentit të bashkëpunojnë për të fituar luftën, me të cilën po...

Mbi 400 mijë shiptarë kanë marë nënshtetësi greke dhe italiane

Vetëm gjatë 2018-tës, janë “evropianizuar” mbi 48 mijë shqiptarë, duke marrë kryesisht pasaportë italiane ose greke. Eurostat boton shifrat e përvitshme të shtetësive që...