Monday, January 25, 2021
Home Lifestyle Showbiz

Showbiz

Olta Gixhari, Merilyn Monroe shqiptare me foto provokuese nga shtrati

Nuk ndalet së reklamuari linjat e saj të bukura aktorja Olta Gixhari. Mesa duket “shtrati” është dobësi e saj, prej ku dhe publikon herë pas...

Hygerta Sako veshur kuqezi pozon nga “Air Albania”

Fat mesa duket i ka sjellë Kombëtares shqiptare, gazetarja sportive dhe ish-Miss Albania, Hygerta Sako. E veshur kuq e zi, ajo ishte e pranishme në...

12 mësime jete nga filmat e Al Pacinos

Dalloi që në fillim të karrierës së tij me talentin që e karakterizon, me zërin e veçantë dhe... shikimin që vret! Al Pacino ia...

Most Read

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...