Wednesday, May 29, 2024
Home Lifestyle Showbiz

Showbiz

Olta Gixhari, Merilyn Monroe shqiptare me foto provokuese nga shtrati

Nuk ndalet së reklamuari linjat e saj të bukura aktorja Olta Gixhari. Mesa duket “shtrati” është dobësi e saj, prej ku dhe publikon herë pas...

Hygerta Sako veshur kuqezi pozon nga “Air Albania”

Fat mesa duket i ka sjellë Kombëtares shqiptare, gazetarja sportive dhe ish-Miss Albania, Hygerta Sako. E veshur kuq e zi, ajo ishte e pranishme në...

12 mësime jete nga filmat e Al Pacinos

Dalloi që në fillim të karrierës së tij me talentin që e karakterizon, me zërin e veçantë dhe... shikimin që vret! Al Pacino ia...

Most Read

A ka “peshq më të mëdhenj” se Berisha? Flet ambasadorja amerikane…

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, për të ndjekur nga afër stërvitjen ushtarake “Defender Europe 2021”. Ajo...

Qeveria shqiptare: “Kush hynë nga Greqia, 2 javë karantinë” reagojnë organizatat dhe emigrantët shqiptarë

Thirrje urgjente Komunitetit Teknik të Shëndetësisë, Ministrisë së Shëndetësisë, Institucionit të Presidentit të Republikës, Kryeministrit dhe Qeverisë Shqiptare, Avokatit të Popullit, institucioneve dhe organizatave...

Nuk do t’i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare…

Nuk do t'i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare... Bota e papergatitur per pandemine, por ne, shqiptaret e Greqise kishim...

Bie sistemi në periferia, anulohen me qindra takime të emigrantëve

Në Qendrat e Emigrantëve pranë periferive, kryesisht në Athinë ditën e sotme ka rënë sistemi, për pasoj me qindra emigrantë nuk kanë mundur të...