Wednesday, September 27, 2023
Home Lifestyle

Lifestyle

Ronaldo shpallet “Lojtari i Shekullit”, Georgina tërbon sheikët me…

Cristiano Ronaldo veçse është një futbollist i shkëlqyer ai tashmë është dhe një super star. Ai kudo shkon tërheq vëmendjen e publikut. Cristiano ishte i...

Arbana Osmani rikthehet në ekran më energjetike pas lindjes së djalit

Arbana Osmani është ndoshta personazhi më i dashur i ekranit shqiptar, të paktën nëse e shkojmë nga simpatia që ka opinioni i gjerë për...

Courtney Kardashian zbuloi se është… vet-erotike – Çfarë do të thotë kjo?

Motrat Kardashian me çdo formë dhe mënyrë vitet e fundit janë në epiqendër të mediave botërore. Një deklaratë e cila ka tërhequr përsëri vëmendjen e...

Puna e pabesueshme që bënte Danny DeVito para se të bëhej një yll hollivudian

Aktorët e hollivudit jo gjithmonë e kanë patur të lehtë për të arritur majat e kinematografisë. Kjo jo për faktin se nuk kishin talent,...

Rita Ora: “Ndihem e shkatërruar të dëgjoj që e bukura Suzzane është ndarë nga kjo jetë”

Rita Ora, këngëtarja e famshme shqiptare ka ndarë një lajm të trishtë me fansat e saj ndërmjet Instastory. Ajo ka humbur një shoqe të ngushtë,...

Mediat rozë “tërbojnë” Furierën, ndahet nga Alberto dhe lidhet me patriotin e saj Claydee Lupa

Ditët e fundit shtypi rozë në Greqi po flet për ndarjen e Eleni Furierës me futbollistin e njohur Alberto Botia, kjo për shkak të...

Studimi: Greqia ka 9.855 sugar babies dhe zë vendin e tretë

Sipas një studimi të një prej platformave më të mëdha në botë të njohjeve on line me më shumë se 22 milionë anëtarë, rezulton...

Noizy për Stresin: “Ai do të mbroj b****n e tij”

Një tjetër kontradiktë midis dy rrepistëve shqiptar, Noizy-it dhe Stresi ka filluar këto ditë për shkak të protestave lidhur me kauzën e Klodianit. Ndërkohë që...

Bukuroshja e Miss Gardës Ruse: Më pushuan nga lakmia dhe xhelozia (foto)

Ka pushtuar mediat botërore lajmi i pushimit nga Garda e Ushtrisë Ruse të një bukuroshe 32 vjeçare e cila ia doli të mposht më...

Bukuroshi shqiptar kualifikohet në gjysmë finalen e “Greece’s Next Top Model”

Është vetëm 20 vjeç, shqiptar, i bukur dhe simpatik, talent në fushën e modës dhe modelingut, bukuroshi Emiliano Marku ka kaluar në gjysmë finalen...

11 fëmijët e Maradonës që nuk përfituan asgjë nga pasuria marramendëse

Vetëm pak ditë kanë kaluar nga ndarja nga jeta e yllit të futbollit Diego Armando Maradona që përloti gjithë botën dhe gazeta italiane “Repubblica”...

Olta Gixhari, Merilyn Monroe shqiptare me foto provokuese nga shtrati

Nuk ndalet së reklamuari linjat e saj të bukura aktorja Olta Gixhari. Mesa duket “shtrati” është dobësi e saj, prej ku dhe publikon herë pas...

Most Read

A ka “peshq më të mëdhenj” se Berisha? Flet ambasadorja amerikane…

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, për të ndjekur nga afër stërvitjen ushtarake “Defender Europe 2021”. Ajo...

Qeveria shqiptare: “Kush hynë nga Greqia, 2 javë karantinë” reagojnë organizatat dhe emigrantët shqiptarë

Thirrje urgjente Komunitetit Teknik të Shëndetësisë, Ministrisë së Shëndetësisë, Institucionit të Presidentit të Republikës, Kryeministrit dhe Qeverisë Shqiptare, Avokatit të Popullit, institucioneve dhe organizatave...

Nuk do t’i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare…

Nuk do t'i harroj kurre problemet qe kishim si sot nje vit me pare... Bota e papergatitur per pandemine, por ne, shqiptaret e Greqise kishim...

Bie sistemi në periferia, anulohen me qindra takime të emigrantëve

Në Qendrat e Emigrantëve pranë periferive, kryesisht në Athinë ditën e sotme ka rënë sistemi, për pasoj me qindra emigrantë nuk kanë mundur të...