Monday, January 25, 2021

jetanews

353 POSTS0 COMMENTS

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...

Studimi shqetësues, 1 në 8 pacientë vdes brenda 140 ditëve pas “shërimit” nga koronavirusi

Çfarë tregoi një studim nga Universiteti i Leicester me të dhëna për Britaninë - Në të njëjtën kohë, sipas të njëjtit hulumtim, 1/3 e...

Firmoset marrëveshja e rëndësishme Greqi – Shqipëri, ja cili është qëllimi i saj dhe kush përfiton

Greqia dhe Shqipëria gjithmonë e më shumë po bëjnë hapa të rëndësishëm në bashkëpunimin dypalësh në fusha të ndryshme me interes reciprok. Marrëveshja e fundit...

Mark Maku “profesori” shpërblehet nga Basha në Lezhë, Rama i nxjerr videon pikante

Ditën e sotme ish deputeti dhe “profesori” Mark Marku është emëruar si drejtues politik në Lezhë nga kryetari i Partisë Demokratike Lulëzim Basha. Mark Marku...

E paprecedent: Punëtori i rrugës godet me levë në kokë priftin ortodoks në Lezhë (video)

Ka shokuar mbarë opinionin shqiptar ngjarja e ndodhur në qytetin e Lezhës ku një punëtorë i rrugës ka goditur me sende të forta priftin...

Kur piloti befasoi ministrin Amerikan të Mbrojtjes: “Kemi krijuar një përbindësh” (video)

Një bisedë shumë interesante midis ish-ministrit të Mbrojtjes Amerikane dhe një piloti avioni F-35, avion i gjeneratës së 5-të, është bërë publike nga CNN. Ministri...

Ambasada: Nuk dini se çfarë është bërë me aplikimin tuaj dhe keni humbur datën e takimit? Ja çfarë duhet të bëni

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Greqi ka nxjerrë një njoftim të rëndësishëm me anë të cilit informon të gjithë bashkatdhetarët që kanë humbur...

TOP AUTHORS

353 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...