Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

0
74

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain – “Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke folur në emisionin “Tiki-Taka”

Italianja mbresëlënëse, Manuela Ferrera, e cila u bë e njohur veçanërisht për publikun e gjerë përmes prezantimit të motit në stacionin televiziv italian “Tg4”, deklaron hapur se është një fanse e Juventusit, ndërsa është një adhuruese e … “perëndeshës së rrumbullakët”, pasi në të kaluarën ajo ka patur disa marrëdhënie me futbollistët.

E ftuar në shfaqjen e famshme “Tiki-Taka”, modelja dhe showgirl, pranoi se ajo kishte një marrëdhënie të shkurtër me futbollistin argjentinas, Gonzalo Higuain, duke hyrë në detaje shumë zbuluese për jetën e tij të dashurisë.

“Isha e lidhur për një kohë me Higuain. Nuk ishte një lidhje zyrtare, por ishte një lidhje që zgjati pak muaj. Në fund mbaroi se kishte një pasojnë të veçantë për ….femrat e pista. I pëlqente pisllëku! Madje në arë periudhë ai luante për Milanin”./jetanews.com/