Ronaldo shpallet “Lojtari i Shekullit”, Georgina tërbon sheikët me…

0
81

Cristiano Ronaldo veçse është një futbollist i shkëlqyer ai tashmë është dhe një super star. Ai kudo shkon tërheq vëmendjen e publikut.

Cristiano ishte i ftuar special dhe mori titullin e “Lojtarit të Shekullit” në Dubai, por këtë herë më shumë vëmendje mori bashkëshortja e tij, Georgina Rodriguez e cila kishte veshur një fustan të kuq.

E gjithë vëmendja ra mbi të…

Si nga sheikët po ashtu dhe mediat botërore, nga dailymail, tek The Sun, newswep, etj, etj.

Dhe nesiç duket dhe nga foto, jo më kotë. /jetanews.com/