Monday, January 25, 2021

Lajmet e Fundit

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...

Studimi shqetësues, 1 në 8 pacientë vdes brenda 140 ditëve pas “shërimit” nga koronavirusi

Çfarë tregoi një studim nga Universiteti i Leicester me të dhëna për Britaninë - Në të njëjtën kohë, sipas të njëjtit hulumtim, 1/3 e...

Firmoset marrëveshja e rëndësishme Greqi – Shqipëri, ja cili është qëllimi i saj dhe kush përfiton

Greqia dhe Shqipëria gjithmonë e më shumë po bëjnë hapa të rëndësishëm në bashkëpunimin dypalësh në fusha të ndryshme me interes reciprok. Marrëveshja e fundit...

Mark Maku “profesori” shpërblehet nga Basha në Lezhë, Rama i nxjerr videon pikante

Ditën e sotme ish deputeti dhe “profesori” Mark Marku është emëruar si drejtues politik në Lezhë nga kryetari i Partisë Demokratike Lulëzim Basha. Mark Marku...

E paprecedent: Punëtori i rrugës godet me levë në kokë priftin ortodoks në Lezhë (video)

Ka shokuar mbarë opinionin shqiptar ngjarja e ndodhur në qytetin e Lezhës ku një punëtorë i rrugës ka goditur me sende të forta priftin...

Kur piloti befasoi ministrin Amerikan të Mbrojtjes: “Kemi krijuar një përbindësh” (video)

Një bisedë shumë interesante midis ish-ministrit të Mbrojtjes Amerikane dhe një piloti avioni F-35, avion i gjeneratës së 5-të, është bërë publike nga CNN. Ministri...

Ambasada: Nuk dini se çfarë është bërë me aplikimin tuaj dhe keni humbur datën e takimit? Ja çfarë duhet të bëni

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Greqi ka nxjerrë një njoftim të rëndësishëm me anë të cilit informon të gjithë bashkatdhetarët që kanë humbur...

Me te njohurat

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...

POLITIKE

Tsipras: Ryshfet dhe jo lëvizje simbolike radhët e ministrave të Micotaqis për tu vaksinuar

Ish-kryeministri i Greqisë dhe kryetari i opozitës greke, Aleksis Tsipras, i ka quajtur si “ryshfet” dhe jo lëvizje simbolike vënien në radhë të ministrave...

Lifestyle News

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...

Studimi shqetësues, 1 në 8 pacientë vdes brenda 140 ditëve pas “shërimit” nga koronavirusi

Çfarë tregoi një studim nga Universiteti i Leicester me të dhëna për Britaninë - Në të njëjtën kohë, sipas të njëjtit hulumtim, 1/3 e...

Firmoset marrëveshja e rëndësishme Greqi – Shqipëri, ja cili është qëllimi i saj dhe kush përfiton

Greqia dhe Shqipëria gjithmonë e më shumë po bëjnë hapa të rëndësishëm në bashkëpunimin dypalësh në fusha të ndryshme me interes reciprok. Marrëveshja e fundit...

ΒΙΝΤΕΟ

Make it modern

Modelja italiane nxjerrë të palarat e Higuain, ka ca gusto që…

Bukuroshja Manuela Ferrera bëri zbulime pikante në lidhje me marrëdhënien e saj me Gonzalo Higuain - "Atij i pëlqejnë gratë e “ndyra”, theksoi duke...

Këngëtari grek: Nuk jetoj në një shtet Demokratik, duhet të thuash atë që duan të tjerët përndryshe…

Shpërthyes ka qenë një intervistë radiofonike këngëtari i njohur grek Nikos Ikonomopoulos, ku ndër të tjera nuk ka kursyer fjalët e tij, teksa ka...

Betohet Joe Biden: Të ndalojmë luftën e brendshme, do të jem Presidenti i të gathëve

Fjalim historik i Presidentit të ri të SHBA – Foli për bashkim, ishte drejtpërdrejtë duke ju referuar pandemisë, diskriminimit racor, ndarjen e brendshme, "plagët...

Ambasada: Kush ka aplikuar në vitin 2019 për pasaportë duhet ta tërheqë deri 30 prill

Ambasada e Shqipërisë në Greqi njofton të gjithë bashkatdhetarët shqiptarë të cilët kanë aplikuar për pasaportë dhe kartë identiteti gjatë vitit 2019, duhet ti...